2017. gada 9. janv.

Allas Kozlovskas 200 eņģeļi

No debesu zilgmes Viļānu pilsētas bibliotēkas lasītavā nolaidies vesels eņģeļu pulks. Enģelīši- lieli un mazītiņi, cēli, noslēpumaini un draiskulīgi, domīgi un bērnišķīgi atklāti- uzrunās ikvienu, kurš apmeklēs pie mums eksponēto izstādi. Izstāde ir atvērta no 9. janvāra un ir pieejama katru darba dienu no plkst. 10.-18.00 Tā ir viļānietes Allas Kozlovskas eņģeļu kolekcija.


 Alla tos ir sakrājusi 15 gadu laikā . Sākumā pašas iegādāti, vēlāk saņemti kā ekskluzīvas dāvaniņas no draugiem un tuviniekiem.Starp tiem  izceļas meitas Aritas un dēla Arta čaklo roku darinājumi. Tie Allai ir īpaši mīļi.Sevišķi tas attiecināms uz kokgriezuma tehnikā Arta darināto Ladleņģeli, kura siluetā dēls ir iestrādājis Allas mazdēliņa plaukstiņas un pēdiņas nospiedumus.
  Eksponātu skaits ir patiešām liels-pāri 200.Darināti no visdažādākajiem materiāliem, izvietoti vienkopus, tie dāvā apmeklētājiem patiesu prieku, harmonijas sajūtu, garīgu un estētisku baudījumu.
Nepalaidiet garām šo  iespēju iegriezties mūsu bibliotēkas lasītavā un aplūkot šo bezgala jauko kolekciju!Allas eņģelīši ciemosies pie mums visu janvāra mēnesi.
 

Nav komentāru: