2011. gada 6. dec.

Ziemassvētku gaidās


Jau ceturto nedēļu mūsu bibliotēkas lasītavā apmeklētājus priecē bezgala krāšņa rokdarbu izstāde "Rudens virpulī, Ziemassvētku gaidās". Autores ir 8 biedrības "Iedvesma plus" rokdarbnieces -Gaļina Meļņika, Natālija Krasņakova, Anna Kovaļova, Lidija Vavilova, Ineta Kalniņa, Jekaterina Samohvalova, Ilona Ņikonova un Aleksandra Kozlova. Izstāde vārda tiešā nozīmē apbur ikvienu roku darbu cienītāju un pazinēju. Katrs darbiņš pārsteidz gan ar bagātu fantāziju, gan ar oriģinalitāti un vienreizīgumu,gan ar tajā ieguldīto mīlestību, gan arī ar ļoti augstu meistarības pakāpi.Atgādināšu vien to, ka šī brīnišķīgā izstāde ir apskatāma pēdējo nedēļu. Pasteidzieties to aplūkot!Jūs gūsiet daudz pozitīvu emociju un patīkamu pārsteigumu.
Daudz labu novēlējumu un pateicības vārdu izstādes apmeklētāji ir ierakstījuši atsauksmju burtnīcā:
"Mīļš paldies par šo mūžīgo skaistumu. Apbrīnoju jūsu pacietību un radošo domu un ideju lidojumu! Lai jums visām veicas arī turpmāk!"( Margarita Cakula)
"...Esmu sajūsmā par jūsu darbiem, par to, kā jūs protat ienest gaišumu un prieku mūsu pelēkajā ikdienā..."(Alla Kozlova)
"Mīļās meitenes! Esmu sajūsmā par jūsu darbiem! Tie tiešām ir lieli darbi, nevis darbiņi. Katrā ir tik daudz sirds siltuma un meistarības!Apsveicami ir tas, ka apgūstat arvien jaunus rokdarbu veidus. Uzskatu, ka jūsu izstāde ir Labdarības izstāde Viļānu iedzīvotājiem, jo tik daudz dažādības neredzēsi nekur. Lielu lielais jums paldies  arī par iedvesmu man personīgi "(Daina Urtāne)
"Мне ещё никогда не приходилось видеть такой красоты. Работы восхитительны! Желаю вам творческих успехов, здоровья, счастья.Мне кажется- такие работы могут делать только счастливые люди."( Ольга Пляшечник)
"Получила огромное удовольствие от выставки, изумительные работы, умницы-мастерицы.Удачи вам во всём, новых идей ( хотя я знаю-их у вас миллион!) Спасибо за праздник!" ( Люба Скубилина)

Nav komentāru: